VÝLETY A DOVOLENÉ

Vstup do éry elektromobility přináší nové možnosti pro cestování, a jedním z těchto dobrodružství je cesta do Chorvatska elektroautem. S rostoucí infrastrukturou dobíjecích stanic a technologickým pokrokem se stává tento zelený způsob dopravy atraktivním pro dobrodružné duše, které touží po objevování krás Jaderského pobřeží. V tomto článku se...

Luxusní vila s bazénem, altánem s grilem a hřištěm pro streetworkout, která se nachází 5km od Brna je ideálním zázemým pro výlety po Jižní Moravě. Vila se nachází vedle přírodní rezervace Bosonožský hájek v Popůvkách u Brna.

V rámci programu ECCT (Europe Capital City Tour) jsme jako třetí hlavní město zvolili Berlín. Vdálenost 500 Km z Třebíče je ještě dosažitelná autem, cca 5h jízdy po dálnici.

V rámci programu ECCT (Europe Capital City Tour) jsme jako druhé hlavní město zvolili Bratislavu. Důvod je jednoduchý, po Vídni je to druhé nejbližší hlavní město. Co v Bratislavě navštívit? Samozřejmě hrad, Děvín, ale co dál. Začal jsem tedy "Googlit". Pro nás a naše přátele jsem sestavil tento itinerář: